Titles you rated
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
Shazam!Rated ★ 2.0
The Divine FuryRated ★ 2.0
Ad AstraRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
The Great BattleRated ★ 4.5