Titles you rated
Attila MarcelRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
AmourRated ★ 4.0
Frances HaRated ★ 4.5
A Man and a WomanRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 0.5
Hill of FreedomRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
To Rome with LoveRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5