Movies
Ratings
100
No Strings AttachedRated ★ 4.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Ruby SparksRated ★ 4.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 2.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.5
I Give My First Love to YouRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.0
The VowRated ★ 5.0
A Walk to RememberRated ★ 4.5
Eagle EyeRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0