Movies
Ratings
213
ParasiteRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
Kick-Ass 2Rated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0