Movies
Ratings
235
LoganRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 3.5
ThorRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
From Me To YouRated ★ 3.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Everybody Has SecretsRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 4.0