Titles you rated
Game of ThronesRated ★ 3.5
Money FlowerRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Beyond EvilRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0