Titles you rated
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
BigRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 5.0
Love StoryRated ★ 5.0
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 5.0
Lovers' ConcertoRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
AlienRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
Between Love and HateRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0