Movies
Ratings
253
JumanjiRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
The Spiderwick ChroniclesRated ★ 3.0
Saw IIIRated ★ 1.0
Child's PlayRated ★ 1.0
Underworld: AwakeningRated ★ 2.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 2.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
GloveRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0