Titles you rated
Music and LyricsRated ★ 5.0
The Family ManRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0