Titles you rated
The AttorneyRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.0