Titles you rated
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
The OthersRated ★ 2.0
BladeRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 1.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Donnie DarkoRated ★ 1.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 1.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
The FallRated ★ 1.0
2012Rated ★ 1.0
FluRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Scream 2Rated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 1.0