Titles you rated
The BalconettesRated ★ 5.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 5.0
The Taste of ThingsRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.5
The SonRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 5.0
a Wild RoomerRated ★ 2.5
Another Record: Into the DaydreamRated ★ 5.0
The SlugRated ★ 5.0
Happy HourRated ★ 5.0
Palm SpringsRated ★ 5.0
Two of UsRated ★ 5.0
The FarewellRated ★ 2.5
BombshellRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
Don't Worry, He Won't Get Far on FootRated ★ 5.0
RudderlessRated ★ 5.0
Still AliceRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0