Movies
Ratings
778
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
TwistersRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0