Movies
Ratings
303
GarfieldRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 3.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
13 Going on 30Rated ★ 3.0
The SmurfsRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.0
JunoRated ★ 1.0