Movies
Ratings
307
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 3.5
The GameRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
[REC]Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 5.0
The MistRated ★ 4.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 3.5