Movies
Ratings
354
ThunderballRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Black RainRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0
No.3Rated ★ 5.0
TriageRated ★ 3.0
Martian ChildRated ★ 3.0
Playing for KeepsRated ★ 4.0
A Walk in the CloudsRated ★ 5.0
Game of DeathRated ★ 4.0
FridaRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Doctor ZhivagoRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 5.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
The In-LawsRated ★ 4.0
The ExperimentRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.0