Series
Ratings
41
WandaVisionRated ★ 2.0
House of Secrets: The Burari DeathsRated ★ 2.5
How to Become a TyrantRated ★ 3.0
BNA: Brand New AnimalRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5- Death ParadeRated ★ 3.0
Mr. OsomatsuRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0