Titles you rated
The Secret Life of CatsRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Star Trek: Discovery Season 1Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Dr. RintarōRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
The Knick Season 1Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
AssemblyRated ★ 5.0
HealerRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 5.0
The MusicalRated ★ 2.5
Strongest Chil-wooRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 2.5