Titles you rated
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
John CarterRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
End of WatchRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0