Titles you rated
RudderlessRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5