Titles you rated
A Dog's PurposeRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 1.5
Our Twisted HeroRated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 3.0
TarzanRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
Nanny McPheeRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 5.0
CarsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
The PuppetRated ★ 2.0
A Christmas CarolRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 5.0