Movies
Ratings
444
CocoRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Despicable Me 3Rated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.5