Movies
Ratings
343
8 MileRated ★ 2.5
Sword of the StrangerRated ★ 3.0
PoongsanRated ★ 2.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
Fahrenheit 9/11Rated ★ 2.5
School of RockRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 3.0
Raising ArizonaRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
Samurai FictionRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 1.5
Fermat's RoomRated ★ 2.5
BandageRated ★ 1.5
Barton FinkRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.5