Titles you rated
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.5- 저스트 메이크업Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 7Rated ★ 4.0
Young Sheldon Season 6Rated ★ 3.0
Young Sheldon Season 5Rated ★ 3.0
Young Sheldon Season 4Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Young SheldonRated ★ 4.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
The Day of the JackalRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5