Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
BoltRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Project AlmanacRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5