Movies
Ratings
465
Remember YouRated ★ 1.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Next Door NeighborRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 2.5
YesterdayRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0