Movies
Ratings
836
RushRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 5.0
Escape from MogadishuRated ★ 5.0