Titles you rated
Blood DiamondRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
The GreyRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 3.5