Titles you rated
Our BluesRated ★ 4.0
Soundtrack #2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 4.5