Movies
Ratings
166
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 4.0
Hostel: Part IIIRated ★ 3.5
Deep TrapRated ★ 4.0- The WickedRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.5
OCTONAUTS Seasons4Rated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.5
Wrong TurnRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5