Series
Ratings
19
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0- Jurassic CopsRated ★ 5.0
MaidsRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0- DamoRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0