Movies
Ratings
150
Miss SloaneRated ★ 5.0
The King of JokguRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 5.0
The Map Against the WorldRated ★ 1.5
50 First DatesRated ★ 3.5