Series
Ratings
104
We Are Who We AreRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 0.5
RememberRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0