Series
Ratings
32
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0