Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.5
The Misfit of Demon King AcademyRated ★ 3.5
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0