Titles you rated
Die Another DayRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
JawsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.0
WindstruckRated ★ 4.0