Titles you rated
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 5.0
The House BunnyRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 3.5
Marriage BlueRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 2.0
Letters to JulietRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 1.5
May 18Rated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5