Titles you rated
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5