Titles you rated
The KingRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
OnceRated ★ 3.5
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.0
JumanjiRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 4.0