Movies
Ratings
102
Love ActuallyRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Suspect XRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0