Titles you rated
DriveRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 5.0
Licorice PizzaRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Leningrad Cowboys Meet MosesRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Leningrad Cowboys Go AmericaRated ★ 4.0
The Man Without a PastRated ★ 5.0
The Old OakRated ★ 3.5
The Match Factory GirlRated ★ 4.5
Lights in the DuskRated ★ 4.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 5.0