Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.0
Dagashi KashiRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 2.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5