Series
Ratings
14
The ProducersRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
SignalRated ★ 5.0