Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Heroes RebornRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0