Movies
Ratings
1156
BadlandsRated ★ 3.5
Days of HeavenRated ★ 4.0
Andrey Tarkovsky. A Cinema PrayerRated ★ 4.0
MirrorRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 3.0
MimangRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 4.0
Jay KellyRated ★ 3.0
Enough SaidRated ★ 4.0
Permanent VacationRated ★ 3.5
ApplesRated ★ 4.0
Ivan's ChildhoodRated ★ 3.5
Passing over the HillRated ★ 4.0- Dance With My MotherRated ★ 3.0
- The Perfect FishplateRated ★ 3.0
Just Before Losing EverythingRated ★ 4.0
The Limits of ControlRated ★ 3.5
Train DreamsRated ★ 3.5
Parallel MothersRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0