Movies
Ratings
788
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
QuickRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
If You Were MeRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.5
The BoyRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Apollo 13Rated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5
Mapado 2Rated ★ 2.5
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5