Titles you rated
The ThingRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Time to HuntRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
The Senior ClassRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5- Master and ManRated ★ 1.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
Gran TorinoRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.5