Series
Ratings
24
GoblinRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.5
PastaRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 1.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 3.0