Movies
Ratings
502
Angels & DemonsRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 2.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 2.5
Murder, Take OneRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.5
Modern TimesRated ★ 4.5
The Time MachineRated ★ 3.0
Marine BoyRated ★ 2.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 2.5
We Are BrothersRated ★ 2.0
Never Back DownRated ★ 3.0
The NegotiatorRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Jail BreakersRated ★ 3.0