Movies
Ratings
92
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
LeonRated ★ 3.0